سید مهدی موسوی اصفهانی

به همت جناب آقای سید مهدی موسوی اصفهانی موسس و مدیر محترم تالار تخصصی گفتمان و تبادل تجاری، هم اندیشی بین مدیران گروه شرکتهای آریسا و برخی فعالان اقتصادی عضو این تالار با هدف همکاری در توسعه بازار اعضای محترم این تالار اقتصادی در دومین پنجشنبه بهمن ماه 1402 در دفتر خیابان دمشق گروه شرکتهای آریسا برگزار شد.

در ابتدای این جلسه جناب آقای موسوی به حاضرین خیر مقدم گفته و هدف از برگزاری این نشست را آشنایی اعضای محترم تالار تخصصی گفتمان و تبادل تجاری با امکانات سخت افزاری و نرم افزاری هشت شرکت عضو گروه آریسا به منظور بررسی امکان همکاری در راستای توسعه کسب و کار اعضای تالار در فضای مجازی عنوان نمودند.

در ادامه آقای حیدرعلی کورنگی با برنامه‌های گروه شرکتهای آریسا تا شهریور ماه 1404 را با عنوان طرح ایجاد شتابدهنده SEO، Digital Marketing و Social Media Marketing مبتنی بر ابزارهای هوش مصنوعی، واقعیت افزوده و برنامه نویسی با هدف فروش محصولات و خدمات مشتریان برای حاضرین تشریح نموده و شش مدل همکاری با گروه شرکتهای آریسا به شرح زیر را برشمرد.

دیجیتال مارکتینگ

اعطای نمایندگی انحصاری فروش اینترنتی محصولات و خدمات (ویژه تولید کنندگان و نمایندگی‌های انحصاری)

در گروه شرکتهای آریسا برای تولیدکنندگان محصولات یا خدمات فراگیر(محصولات یا خدمات دارای تعداد مشتری انبوه) این امکان وجود دارد که بدون نگرانی بابت هزینه‌های برنامه نویسی، سئو، بازاریابی دیجیتال و بازاریابی رسانه‌های اجتماعی و صرفاً از طریق اعطای نمایندگی انحصاری فروش اینترنتی محصولات یا خدمات به یکی از شرکتهای عضو گروه آریسا، امکان گسترش و توسعه بازار مشتریان عزیز فراهم شود.
شاخص‌های موفقیت این نوع همکاری عبارتند از: به‌روزرسانی مداوم نرخ محصولات و خدمات، تامین به موقع محصولات و خدمات و رفع الزام مشتری به تماس یا مراجعه.

تاسیس شرکت مشترک با موضوع فروش اینترنتی محصولات و خدمات خاص سهامداران

با توجه به اینکه آنالیز هزینه‌های مرکز داده، پهنای باند، برنامه نویسی، سئو، بازاریابی دیجیتال و بازاریابی رسانه‌های اجتماعی به روش‌های کاملا مهندسی قابل محاسبه است، مشتریان گرانقدر می‌توانند پس از اعلام نیازمندی‌های فناوری اطلاعات خود و محاسبه هزینه‌های آن در قالب طرح کسب و کار با ما مشارکت نموده و شرکت مشترک ثبت نمایند. شاخص‌های موفقیت این نوع همکاری عبارتند‌از: سرمایه‌گذاری و مدیریت مشترک در طراحی، تولید و بهره‌برداری از سامانه‌های نرم افزاری، سرمایه گذاری و مدیریت مشترک در تامین خدمات مرکز داده و سایر نیازمندی‌ها.

سرمایه گذاری مشترک روی فروش اینترنتی محصولات و خدمات خاص مشتریان بدون تاسیس شرکت

ممکن است برای برخی عزیزان تاسیس شرکت با موضوع همکاری در زمینه برنامه نویسی، سئو، بازاریابی دیجیتال و بازاریابی رسانه‌های اجتماعی به دلیل دغدغه‌های مالیاتی و بیمه جذابیتی نداشته باشد لذا امکان سرمایه گذاری مشترک روی فروش اینترنتی محصولات و خدمات بدون تاسیس شرکت نیز وجود دارد که در این حالت صندوق مشترکی ایجاد و هزینه‌های فناورانه به صورت مشترک پرداخت و منافع حاصل از آن نیز به نسبت سرمایه گذاری تقسیم خواهد شد.
شاخص‌های موفقیت این نوع همکاری نیز مانند روش تاسیس شرکت مشترک است.

تامین نیازهای فناورانه در قالب خدمات پیمانکاری

برخی مشتریان عزیزمان مانند شرکت‌های دولتی یا هلدینگ‌ها و مراکز تولیدی ترجیح می‌دهند خدمات مرکز داده، پهنای باند، برنامه نویسی، سئو، بازاریابی دیجیتال و بازاریابی رسانه‌های اجتماعی مورد نیاز خود را در قالب خرید خدمت تامین نمایند.
در سال‌های گذشته این روش برون سپاری بیشترین متقاضی را در بین مشتریان گروه شرکتهای آریسا داشته است. شرکتهای بیمه، ستاد مبارزه با مواد مخدر، شرکت بازرگانی دولتی ایران، سازمان جهاد دانشگاهی، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی‌ایران، هلدینگ الوپرستار (مایکا) از جمله مشتریان ما با روش برون سپاری خدمات فناوری اطلاعات بوده اند.

تامین خدمات در ازای سپرده گذاری (ترهین)

برای اولین بار مشتریان عزیز گروه شرکتهای آریسا می‌توانند معادل مبلغ پروژه‌های خود در زمینه برنامه نویسی، سئو، هوش مصنوعی، بازاریابی دیجیتال، بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، تلفن اینترنتی و واقعیت افزوده را در صندوق شتابدهنده آریسا تهران سرمایه گذاری نموده و هر زمان تمایل به عدم استفاده از خدمات گروه شرکتهای آریسا داشته باشند با اعلم قبلی دو هفته ای مبلغ سرمایه گذاری را دریافت و قطع همکاری نموده یا مدل همکاری خود را تغییر دهند.
سرمایه‌های دریافت شده در این روش در زمینه خدمات فناورانه استارت آپ‌های زودبازده سرمایه گذاری می‌شود.

سرمایه پذیری با سود علی الحساب تضمینی 35 درصد در سال برای سال 1403

با راه اندازی صندوق سرمایه گذاری در شتابدهنده آریسا تهران امکان بهره مندی سرمایه‌گذاران عزیز از حداقل سود علی‌الحساب سالیانه فراهم است. برای سال 1403 میزان سود پرداختی تضمین شده و علی‌الحساب به سرمایه گذاران محترم این صندوق 35 درصد است.
سرمایه‌های دریافت شده در این روش در زمینه خدمات فناورانه استارت آپ‌های زودبازده سرمایه گذاری می‌شود. پذیرش سرمایه از سرمایه‌گذاران عزیز از اواسط فروردین آغاز و تا پایان خرداد ماه هر سال ادامه خواهد یافت.

در پایان این نشست مفید جناب آقای موسوی، جناب آقای حجازی و مدیران محترم گروه فیال نقطه نظرات خود را برای حضور فعال تر اعضای تالار تخصصی گفتمان و تبادل تجاری در فضای مجازی مطرح نمودند.

مدیران و کارشناسان گروه شرکتهای آریسا از زحمات جناب آقای موسوی و فعالان اقتصادی تالار تخصصی تحت مدیریت ایشان صمیمانه قدردانی می‌نمایند.

برای ورود به تالار تخصصی گفتمان و تبادل تجاری لطفا اینجا کلیک فرمائید.

حیدرعلی کورنگی

شبکه علمی‌غرب آسیا

گروه شرکتهای آریسا

شبکه علمی‌غرب آسیا